Serwis TIR

Obsługa Ciężarówek to podstawa właściwej działalności firmy transportowej

Jak wiemy ostatnie miesiące są dla transportu bardzo ciężkie.
Dlatego aby nie dokładać sobie problemów – jedną z najbardziej istotnych rzeczy, jest utrzymanie floty we właściwym stanie technicznym.
Takie dzałania uchronią Was od przykrych niespodzianek i niepotrzebnych kosztów.

A więc jeśli szukasz warsztatu zajmującego się obsługą/naprawą ciężarówek, to z pewnością warto zwrócić uwagę na naszą firmę która miesięci się pod Gorzowem Wielkopolskim.
Nasz zespół (wliczając w to także team mechaników :)) oferuje kompleksową obsługę dla klientów z branży transportowej, a w pełnej ofercie znajdziesz naprawy ciężarówek, diagnostykę komputerową, chiptuning, czyszczenie DPF oraz naprawę wind załadowczych.

Gorzów Wielkopolski to jedno z miast strategicznie ułożonych jeśli chodzi o transport (trasa S3, bliska lokalizacja A2, granica PL-DE). Ponadto w naszym mieście funkcjonuje wiele firm zajmujących się transportem, logistyką i spedycją.

Z tego powodu powstała właśnie nasza firma Bodnar Truck, specjalizująca się m.in bieżącej obsłudze pojazdów ciężarowych (TIR).

Obsługa ciężarówek – pakiet usług dla firm transportowych

Wielce istotne jest, aby pojazdy były utrzymywane w jak najlepszym stanie, ponieważ od ich stanu technicznego zależy bezpieczeństwo na drodze, ale też stabliność i możliwości firm posiadających je w swoich flotach.
Właśnie dlatego warto skorzystać z usług mechanika, który specjalizuje się w naprawie ciężarówek.

Usługa diagnostyki komputerowej jest niezwykle ważna dla właścicieli pojazdów ciężarowych. Dzięki niej można precyzyjnie określić przyczynę awarii i szybko podjąć odpowiednie działania. Bodnar-Truck posiada wszelkie nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzi diagnostykę komputerową.

Chiptuning to kolejna usługa oferowana przez nasz warsztat w Gorzowie Wielkopolskim wchodząca w skład usług będących naszym pakietem obsługi ciężarówek. Pozwala ona na poprawę osiągów pojazdów ciężarowych, co jest szczególnie ważne w przypadku firm transportowych. Zwiększenie mocy silnika przyczynia się w skrócie zwiększenia efektywności danego pojazdu (o szczegóły zapytaj w mailu).

Czyszczenie DPF to kolejna usługa, na którą warto zwrócić uwagę. Jest to proces, który polega na oczyszczeniu filtrów cząstek stałych. Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie dobrych osiągów pojazdów ciężarowych oraz spełnienie wymagań norm emisji spalin.

Naprawa wind załadowczych to kolejna usługa, na którą warto zwrócić uwagę. Właściciele pojazdów ciężarowych często korzystają z wind załadowczych, dlatego tak istotne jest, aby były one w dobrym stanie technicznym. Nasi mechanicy dokładnie sprawdzą i jeżeli jest to niezbędne, naprawią windę załadowczą, co pozwoli na bezpieczne i skuteczne jej użytkowanie.

Jeśli szukasz sprawdzonego i doświadczonego mechanika, który oferuje usługi dla pojazdów ciężarowych, to warto skorzystać z usług naszego warsztatu z Gorzowa Wielkopolskiego. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu można skorzystać z wielu usług w jednym miejscu, w jednym czasie.

Zapraszamy także na nasze kanały społecznościowe:
FACEBOOK
INSTAGRAM
PINTEREST
LINKEDIN
YOUTUBE
GOOGLE

Udostępnij

Zobacz także:

Truck DPF clean
Aktualności

Czyszczenie DPF

Czyszczenie DPF i katalizatorów – Profesjonalna usługa w Gorzowie Wielkopolskim Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Czyszczenie DPF – Optymalne rozwiązanie dla Twojego pojazdu

Serwis TIR
Aktualności

Obsługa ciężarówek

Obsługa Ciężarówek to podstawa właściwej działalności firmy transportowej Jak wiemy ostatnie miesiące są dla transportu bardzo ciężkie. Dlatego aby nie dokładać sobie problemów – jedną

Masz pytanie? Napisz